Selva Gıda

1988 yılında İttifak Holding’in ilk iştiraki olarak kurulan ve gıda sektöründe hizmet veren Selva Gıda, faaliyetine un ve irmik üretimiyle başlamıştır. Kısa sürede hızlı bir büyüme göstermiş, yenilikçi ve öncü kimliğiyle öne çıkarak sektöründe ilklerin temsilcisi ve en fazla ürün çeşidine sahip marka haline gelmiştir.

Selva Gıda, makarnanın ülkemizde ana yemek olarak algılanması ve itibar kazanması için mutfağımıza uygun makarna yemekleri konusunda uzun yıllar çalışmalar yürütmüştür. Ülkemizde en yetkin kurumlardan kültürümüze uygun makarna yemekleri ve sosları konusunda destekler alan Selva, bunun sonucunda bilindik ve eşsiz lezzetleri makarna ile buluşturmuştur.

Selva, 21 üreticinin bulunduğu makarna sektöründe 4, yüzlerce ulusal ve yerel üreticinin olduğu paket un sektöründe ise 5 büyük markadan biridir. Makarna, irmik ve un olmak üzere 3 farklı ürün grubuyla bugün itibariyle 5 kıtada 80 ülkeye ihracat yapan Selva, 2007 yılından bu yana markalı makarna ihracat birincisidir. Dünya insanının ortak lezzet anlayışına hitap edebilen Selva’yı, Japonya’dan Somali’ye, Avustralya’dan Trinidad Tobago’ya kadar dünya insanı lezzetin büyüsü olarak tanıyor. Ve Selva’ya “magic of taste” diyor.

Selva, makarnayı Anadolu’nun bereketli topraklarında yetişmiş Amber Durum Buğdayı irmiği ve saf sudan üretiyor. Eşsiz lezzet ve kehribar sarısı altın gibi rengin sırrı işte bu birleşim! Yüksek ürün kalitesi ise İtalyan üretim teknolojisi, Japon verimlilik felsefesi ile Türk beyni ve gönlünün bir sentezidir.

Adres: 2. Organize Sanayi Bölgesi Büyük Kayacık Mah. Güzelkonak Sk. No:6 42300-1 Selçuklu / Konya
Ücretsiz Tüketici Dan. Hattı: 0800 363 35 10
Telefon: +90 332 239 01 24
Faks: +90 332 239 09 81-239 01 28
E-Posta: info@selva.com.tr
Web: www.selva.com.tr