Selet

1993 yılında kurulan Selet, tarım ve hayvancılık alanında faaliyet göstermektedir. Selet; Konya ve çevresindeki tesislerinde yumurta üreticiliği, yarka yetiştiriciliği, büyükbaş ve küçükbaş besiciliği, yem üretimi, doğal gübre üretimi ve tarla ziraatı alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir. Selet bünyesinde ayrıca; entegre et işleme tesisi bulunmaktadır. Bu tesis modifiye atmosfer paketleme sistemini içinde barındıran ülkemizin birkaç büyük tesisinden birisidir.

Yıllık ortalama 2 bin büyükbaş, 15 bin küçükbaş hayvan yetiştirme kapasitesine sahip Selet; tarım, soğuk zincir ve üretimin her aşamasında yapılan gıda kontrolleri ile müşterilerine güvenilir ürünler sunmaktadır. Üretiminin her aşamasını kontrolünde tutmakta, özenle seçilmiş hayvanları besleyip yetiştirmekte, sağlıklı hayvanlardan elde ettiği etleri işlemekte ve paketlemektedir.

Yıllık 120 milyon yumurta üretim kapasiteli tesise de sahip olan Selet, üretmiş olduğu tüm ürünleri İttifak Holding’in perakende sektöründeki temsilcisi olan Adese’de nihai tüketiciyle buluşmaktadır.

Adres: Hacı Yusuf Mescid Mah. Gülçiçek Sok. No:4/B Karatay / Konya
Ücretsiz Müşteri Dan. Hattı: 0800 363 35 05
Telefon: +90 332 342 64 01-02
Faks: +90 332 342 64 03
E-Posta: info@selet.com.tr
Web: www.selet.com.tr