Seha Yapı

İttifak Holding’in inşaat sektöründe faaliyet gösteren markası Seha Yapı; bireylerin konforunu üst seviyelere taşımak, yüksek teknolojiye ve prestije sahip iş ve yaşam alanları oluşturmak, yapılarla şekillenen şehir estetiğini geliştirmek vizyonuyla faaliyet göstermektedir.

1978 yılında kurulan Seha, 1987 yılına kadar inşaat ve harita mühendislik hizmetlerinin yanında küçük ölçekli yapı ve taahhüt hizmetleriyle faaliyetlerini sürdürmüş, 1992 yılında İttifak’a katılarak hızlı bir büyüme trendine girmiştir. Sanayi ve sağlık yapıları, alışveriş merkezleri, yol ve köprü inşaatları gibi yapı alanında birçok üretimler gerçekleştiren Seha, üretiminin büyük bölümünü oluşturan konut alanında, yılda 2 bin konut üretebilme kapasitesine ulaşmıştır.

Seha, yapı sektöründe “Mutluluğun Anahtarı” olma misyonuyla faaliyetlerini yürütmektedir. Ürettiği projelerde yaşam kalitesi ile mimari tasarım arasındaki ilişkiyi temel alan Seha, inşa ettiği her yapıda, mimari zekasını kalite, hız ve güvenle bütünleştiren bir vizyona sahiptir.

Adres: Feritpaşa Mah. Kule Caddesi Kule Plaza Kat:33 No:58 Selçuklu / Konya
Telefon: 444 7 342
Faks: +90 332 221 39 49
E-Mail: info@sehayapi.com
Web: www.sehayapi.com