Marka Tanıtımı

Marka Tanıtımı

Marka Tanıtımı

Viteral; büyükbaş, küçükbaş ve kanatlı hayvan yemi üretimi için kullanılan makinelerin ve komple tesislerin anahtar teslimi olarak üretilmesi ve kurulması hizmetini sunan, İMAŞ'ın 28 yıllık tecrübesini yem makineleri sektörüne taşıyan markasıdır.

Değirmencilik sektöründe Milleral ile edinilen deneyim ve kazanılan başarılar, Viteral'in doğmasına ve yem sektöründe de benzer mühendislik yaklaşımıyla hizmet vermesine olanak sağlamıştır.

Viteral inovatif mühendislik yaklaşımı ve araştırma geliştirme çalışmalarına verdiği önemle, sektörün ihtiyacını eksiksiz şekilde karşılayabilecek ürün ve tesisler sunabilmekte ve %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Orta Doğu'dan, Asya'ya, Güney Amerika'dan Avustralya'ya kadar tüm dünyada faaliyet gösteren İMAŞ, yem sektörüne de Viteral ile aynı dikkat ve özenle yaklaşmakta, sektör ihtiyaçlarına uygun yüksek teknolojili ürünler sunarak bu emeğinin meyvelerini kısa zamanda almaktadır.

Viteral’i rakiplerinden ayıran ve bu pazarda güçlü kılan bir diğer özelliği ise; firma olarak yüksek teknolojili ürünler üreterek, daima AR-GE çalışmaları yaparak bu devamlılığı sürdürmesidir. Geliştirilebilir teknolojik sistemler üreterek global pazarda 75’ten fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren İMAŞ, CE, TSEK ve ISO9001:2000 gibi belgelerle kalitesini ispatlamaktadır.

Viteral daima daha iyi bir hizmet verme amacıyla; Pro Support kesintisiz ve hızlı teknik servis hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Pro Support ekibimiz, Viteral ürün ya da tesisine sahip olma zorunluluğu olmadan tüm yem sektörüne kesintisiz ve hızlı teknik servis, yedek parça ve danışmanlık hizmeti vermektedir.