AR-GE

AR-GE

AR-GE

5 Kıtada 75'ten fazla ülkede köklü bir araştırma geliştirme kültürüyle ürün geliştirip yem değirmenciliği sektörüne sunan İMAŞ, mühendislik yaklaşımlarıyla sektörde öncü olmayı hedeflemektedir. Türkiye’nin en çok AR-GE harcaması yapan 250 şirketi arasına giren İMAŞ, inovasyon ve AR-GE’yi müşteri memnuniyetinin odağına koymuştur.

Viteral araştırma ve geliştirme ekibi, bilgisayar destekli tasarım (CAD) çalışmaları ile tüm Viteral ürünlerinin üç boyutlu modellerini oluşturur.

Viteral makinelerinin statik, dinamik, akışkanlar mekaniği ve yorulma analizleri simule edilir. Bu prosedür, yem değirmen sektör ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayan verimli ve yüksek performanslı ürünler geliştirilmesinin püf noktasıdır.

AR-GE çalışmalarının bir diğer önemli aşaması ise prototip üretimi, gerçek şartlarda test, deneme ve analizlerin yapılmasıdır. Tüm bu aşamalardan geçen ve kalitesinden emin olunan Viteral ürün ailesi üretime hazır hale gelmiş olur.

İnovatif yaklaşım Viteral ekibinin ana prensibidir ve araştırma geliştirme faaliyetlerinin tamamında sektörde fark oluşturacak yaklaşımlar ve ürünler ortaya çıkar.